معرفی اختصاری فروشگاه اینترنتی نیم دوجین:

فروشگاه اینترنتی نیم دوجین با هدف ارائه کالاهایی که دسترسی عمومی به آنها کمتر و پیدا کردن و خرید آنها در بازارهای فیزیکی مشکل است شروع به فعالیت نموده است. این فروشگاه علاوه بر اینکه دسترسی عموم، مخصوصا هموطنان ساکن نقاط دور افتاده و محروم کشور را برای خرید اجناس مورد نیاز خود هموار نموده است، همیشه سعی کرده تا خرید امن و راحتی را برای مشتریان خود فراهم نماید.

از این رو فروشگاه نیم دوجین از ابتدای فعالیت، اقدام به دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت نموده است تا خاطر مشتریان خود را از خرید امن و مطمئن آسوده نماید و با همکاری شرکت پست جمهوری اسلامی ایران سیستم خرید پستی را راه اندازی نموده تا مشتریان بعد از تحویل گرفتن کالا هزینه آن را به مامور پست پرداخت نمایند.

تیم پشتیبانی نیم دوجین اساس را بر سادگی و صداقت در معرفی کالاها گذاشته اند و از این رو از کاربرد تصاویر و عناوین غلو آمیز و به دور از واقعیت خوداری می نمایند.

فروشگاه نیم دوجین برای نشان دادن حسن نیت، تمامی کالاهایی را که از زمان تحویل آن یک هفته نگذشته باشد و مشتری با هماهنگی قبلی به آدرس این فروشگاه بازگرداند، تحویل گرفته و هزینه پرداختی مشتری را به حساب وی واریز می نماید.